KURUMSAL
ERASMUS+ Youth in Action Programı kapsamında, İsveç’in Örnsköldsvik Belediyesi Proje ve Sosyal İşler Birimi koordinatörlüğünde, İsveç, Türkiye, Finlandiya ve Polonya’dan çeşitli kurumlardan grup lideri ve gençlerin katılımıyla ‘’Youth for Future’’ isimli gençlik değişim projesi gerçekleştirilecektir. 10-17 Ağustos 2022 tarihlerinde, İsveç’de gerçekleştirilecek olan projeye okulumuz öğrencileri de katılacaktır.
Öğrencilerimize projelerinde başarılar dileriz.