KURUMSAL
![YILIN EN GÜZEL MASKESİ](https://www.ozgekoleji.k12.tr/imgs/950x534x2/6_1.jpg)
Özge ortaokulu “Yılın En Güzel Maskesi”ni seçti. 5.sınıf öğrencilerimiz “yazım kuralları” veya “bağlaçlar” konularından herhangi birini seçerek kendilerine maske tasarladılar. Maskeleri oluşturma aşamasında yaratıcılıklarını kullandılar. Türkçe zümresi, yarışmacıların maskesini değerlendirirken; maskenin estetik duruşuna, konunun doğru anlaşılıp anlaşılmadığına ve günlük hayatta kullanılabilirliğine baktı. Bunlar da yarışma için gönderilen maskelerden bazıları.