Yatağan'da gerçekleştirilen "Ata'yı Anma Satranç Turnuvası"nda öğrencilerimizden 12 yaş kategorisinde Emir ARSLAN 1.lik kupası, Elif BİLGE 2.lik kupası, 8 yaş altı kategorisinde Efe ARSLAN 4.lük madalyası kazandı. Öğrencilerimizi, velilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ederiz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.