Özge Koleji Anadolu Lisesinde 9 ve 10. sınıflar için veli toplantısı gerçekleştirildi. Öğrencilerimizin velileriyle yapabileceklerimizi, öğrenci değerlendirmeleri ve bugüne kadarki süreci değerlendirdik. Toplantımıza katılım gösteren bütün velilerimize çok teşekkür ederiz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.