KURUMSAL
![‘Sıfır Atık Çevrimiçi Eğitim’ Semineri](https://www.ozgekoleji.k12.tr/imgs/950x534x2/2_9.png)
Gelecek kuşaklara yaşanabilecek bir çevre bırakabilmek, onların denizlerin; ekonomiye, sağlığa ve refaha katkılarından yararlanabilmelerini sağlamak amacıyla kişisel sağlık, refah ve Türkiye'nin ekonomik geleceği için oluşan önemli riskler hakkında kamusal farkındalığı arttırmak, halkı deniz ve sahil çevresinin süregelen tahribatına karşı, müsamaha göstermemeleri konusunda, faaliyete geçmeleri için teşvik etmeyi amaçlayan DenizTemiz Derneği, "Turkish Marine Environment Protection Association" (TURMEPA); Muğla İl Milli Eğitim Koordinatörlüğünde Milas Okul Koordinatörlerine ve öğrencilerine düzenlenen ‘Sıfır Atık Çevrimiçi Eğitim’ seminerine Özge Koleji olarak katılım sağladık.