Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk vefatının 85. yıl dönümünde Özge İlkokulu öğrencilerinin hazırladığı programla anıldı. Saygı duruşu ile başlayan anma programı oratoryo, şiir ve türkülerle devam etti.
Saygıyla, Özlemle, Minnetle, Atamızın İzinde...
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.