KURUMSAL
![Psikolojik Sağlamlık Semineri](https://www.ozgekoleji.k12.tr/imgs/950x534x2/whatsapp-image-2020-12-04-at-20-08-13.jpeg)
Özge Koleji Ortaokulu ve Anadolu Lisesi öğrencileri ile psikolojik sağlamlık seminerimizi gerçekleştirdik.
"Psikolojik sağlamlık nedir?
Psikolojik sağlamlık için koruyucu faktörler ve risk faktörleri nelerdir?
Psikolojik sağlamlığımızı yükseltmek için neler yapabiliriz? " başlıkları üzerinden bilgilendirme yaparak yürüttüğümüz seminerimizde öğrencilerimiz de kendi psikolojik sağlamlıkları ile ilgili değerlendirme yaparak paylaşımda bulundular ve güçlendirme yolları konusundaki fikirlerini anlattılar.