2020-2021 Eğitim öğretim yılı okulumuz 4.sınıf öğrencilerimizin mezuniyet törenini büyük bir coşku ile gerçekleştirdik. Törenimize öğrencilerimizin aileleri ve öğretmenlerimiz de eşlik ettiler. Öğrencilerimize belgelerinin verilmesinin ardından pasta kesimi ve ve kep atma töreni gerçekleşti.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.