KURUMSAL
![ORYANTASYON ETKİNLİĞİ](https://www.ozgekoleji.k12.tr/imgs/950x534x2/whatsapp-image-2020-11-03-at-20-02-04.jpeg)
5 ve 9. sınıf öğrencilerimiz, 2 Kasım Pazartesi itibariyle yüzyüze eğitimde aramıza katıldılar. Her iki sınıf düzeyi için de okula, bir üst kademeye geçişe uyum süreci büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple oryantasyonumuzun bir parçası olarak tanışma ve grup bilinci edinme hedeflerine yönelik çeşitli etkinlikler yaptık. Öğrencilerimiz ilk olarak isimlerini bir sıfatla birleştirerek kendilerini tanıttılar. Grup olarak her öğrencinin ismini ve onu tanımlayan özelliğini hatırlamaya, tekrar etmeye çalıştılar. Sonrasında, hem grup atmasferi ve işbirliği yaratmak hem de dikkat ve koordinasyon becerilerini geliştirmek amacıyla aşamalı bir şekilde "Top Döndürme" oyunumuzu oynadık. Son olarak ise "Kim Neyi Seviyor? " temalı sandalye kapmaca oyunu ile öğrencilerimiz hareketli ve etkileşimli bir şekilde birbirlerini tanıma ve benzer yönlerini keşfetme fırsatı buldular.