KURUMSAL
![Ortaokul Veli Toplantılarımızı Tamamladık.](https://www.ozgekoleji.k12.tr/imgs/950x534x2/6_3.png)
Özel Milas Özge Koleji olarak ortaokul kademesinde veli toplantılarımızı tamamladık.
Toplantımızda; öğrencilerin sosyal-duygusal durumlarının görüşülmesi, motivasyonlarının yüksek tutulması ve bu süreçte ailelere düşen görevler, pandemi sürecinde okul yöneticisi, öğretmen, öğrenci ve aileler arasında sağlıklı iletişimin önemi, velilerin uzaktan eğitim sürecinde okullardan ve öğretmenlerden beklentileri, uzaktan eğitim sürecinde olası teknoloji bağımlılığının önüne geçilmesinde ailelerin rolü, çocukların her türlü kaygısının aza indirgenmesi için gerekli bilgilendirmeler ve öğretmenlerin tek tek bu süreçte sunulan materyalleri, okulların açılma süreci ve olası telafi eğitimleri, içerikleri hakkında velileri bilgilendirmesi gibi gündem maddeleri hakkında görüşme sağlandı.
Son derece verimli geçen toplantılarımıza yoğun katılım gerçekleştiren değerli velilerimize, branş öğretmenlerimize ve okul müdürümüz Cüneyt Aşıcı’ya teşekkür ederiz.
Çok değerli olan gelecek nesil için her ortamda faydalı olabilmek için canla başla çalışmaya devam ediyoruz.