KURUMSAL
![Ortaokul Öğrencilerimizden 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Programı](https://www.ozgekoleji.k12.tr/imgs/950x534x2/277101786_1934162713422452_8272958517964189782_n.jpg)
Ortaokul öğrencilerimiz “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü”nde sundukları gösteriyle başta Atatürk olmak üzere vatanımız için şehit olan tüm askerlerimizi saygıyla andılar. Törende ilçe yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimize ödülleri verildi. Okul Müdürümüz Cüneyt AŞICI tarafından “Dünden Bugüne Çanakkale” sunumu yapıldıktan sonra “Çanakkale Geçilmez” oratoryosu sahnelendi.
İzleyiciler tarafından büyük beğeni ve alkış toplayan törenimizde emeği geçen tüm öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik eder, törenimize yoğun katılım sağlayan velilerimize teşekkür ediyoruz.
“Çanakkale, toplu vuran yüreklerin, birbirine kenetlenmiş gönüllerin zaferidir."
![](/uploads/ozgekoleji.k12.tr/images/276998251_1934162796755777_814232199480171097_n.jpg)
![](/uploads/ozgekoleji.k12.tr/images/276109337_1934163063422417_3016854731865610828_n.jpg)
![](/uploads/ozgekoleji.k12.tr/images/276092445_1934163100089080_4489014198874715642_n.jpg)