KURUMSAL
![Öğrencilerimizin ilgi alanlarını fark etmeleri ve çok yönlü gelişmelerini sağlamak amacıyla değişik kulüp çalışmalarını gerçekleştirmeye devam ediyoruz.](https://www.ozgekoleji.k12.tr/imgs/950x534x2/kulup1.jpg)
Sosyal etkinlikle öğrencilerimizin kültür, spor ve sanat dallarında bilgi ve becerilerini arttırmaları, öz güvenlerini pekiştirmeleri ve ilerideki sosyal yaşantılarına hazırlanmaları sağlanmaktadır.
Kulüp çalışmaları sayesinde öğrenciler planlı çalışma alışkanlığı, zamanı etkin ve verimli kullanma alışkanlığı kazanırlar.
Okulumuzda, öğrencilerimizin eğitim öğretim programı içinde çeşitli etkinliklerle kendilerini tanımalarını, ilgi alanlarını fark etmelerini ve çok yönlü gelişmelerini sağlamak amacıyla değişik kulüp çalışmaları gerçekleştirilmiştir.
![](/uploads/ozgekoleji.k12.tr/images/kulüp2.jpg)
![](/uploads/ozgekoleji.k12.tr/images/kulü5.jpg)
![](/uploads/ozgekoleji.k12.tr/images/kulüp3.jpg)