İlçemizde duzenlenen Bahar Voleybol Turnuvasında girdiği müsabakalarda birbirinden güzel başarılara imza atan Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımımız turnuva finalinde rakibine set vermeden ŞAMPİYON olmuştur. Sporcularımızı ve antrenörümüzü tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.