KURUMSAL
![KODLAMA VE ROOBOTİK ŞENLİĞİ](https://www.ozgekoleji.k12.tr/imgs/950x534x2/59334848_1109399979232067_7566773339419574272_o.jpg)
Kodla{MUĞLA} Projesi kapsamında 24-26 Nisan 2019 tarihlerinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi' de duzenlenen "Kodla{MUĞLA} - 2.Kodlama ve Robotik Şenliğine; ilkokul ve ortaokul düzeyinde Robot Kit, Arduino, Yazılım, 3 boyutlu Yazıcı Projeleri olmak üzere toplam 18 proje ile katılım sağladık. Öğrencilerimiz kendi projelerini sergilemenin yanısıra çeşitli alanlarda birçok projeyi de inceleme imkanı buldular.