KURUMSAL
![KARİYER GÜNLERİ TAMAMLANDI.](https://www.ozgekoleji.k12.tr/imgs/950x534x2/ekran-alintisi8_1.png)
Lise grubu öğrencilerimiz ile 10 oturumda, 20 farklı meslek grubundan ve üniversiteden 20 konuşmacının katılımı ile gerçekleştirdiğimiz kariyer günlerimizi tamamladık.
Konuşmacılarımız mesleklerinin gerektirdiği beceriler/kişisel özelliklerin ve çalışma şartlarının üzerinde durarak öğrencilerimizin mesleğin kendilerine uygunluğu ile ilgili düşünmeleri için olanak sağladılar. Sonrasında ise üniversitelerini, eğitim programının yoğunluğu ve içeriğini, mesleğin avantajlarını ve zorluklarını, günümüz ve gelecekteki iş imkanlarını değerlendirerek öğrencilerimizin zihninde çeşitli üniversite ve meslek dallarına dair fikir oluşmasına katkı sağladılar.