KURUMSAL
![İlkokul Öğrencilerimize Psikolojik Sağlamlık Semineri](https://www.ozgekoleji.k12.tr/imgs/950x534x2/whatsapp-image-2020-12-07-at-22-04-48.jpeg)
İlkokul öğrencilerimizle psikolojik danışman ve rehber öğretmen Müjde Elif MENTEŞE eşliğinde içinde bulunduğumuz bu zor süreci daha iyi geçirebilmeleri ve psikolojik sağlamlıklarını artırmaya yönelik sınıf rehberliği gerçekleştirildi. Öğrencilerimiz bilişsel ve duyuşsal anlamda rahatlama yollarını daha iyi bilmeleri adına sınırsız hayal gücünü de kullanarak kendilerini en mutlu ve huzurlu hissedecekleri bir güvenli alan hayal ettiler. Hayalinde oluşturdukları güvenli alanın resmini çizerek psikolojik rahatlama yollarını kendileri belirlediler. Evdeki zamanlarını nasıl daha verimli geçirebilecekleri, bu süreçte yalnız olmadıkları hissini yaşayacakları, krizi fırsata nasıl dönüştürecekleri ve olumlu düşünmeye devam edebilecekleri oturumlar gerçekleştirildi.