KURUMSAL
![İlkokul Öğrencilerimizden 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Programı](https://www.ozgekoleji.k12.tr/imgs/950x534x2/275993686_1933336246838432_2768936995088984242_n.jpg)
Vatan toprağını baba ocağı, ana kucağı bilip canından öte gören Ali, Ahmet, Mehmet ve binlerce isimsiz yiğit... Vatan toprağını evladının, babasının, kardeşinin, eşinin acısıyla kucaklamaya razı geride kalan onlarca yanık yürek... Bu tarihe sığmayan destanı anlatmaya kelimeler yetmez, okumaya ise yürekler dayanmaz!
"Ey şehit oğlu şehit isteme benden makber. Sana avucunu açmış duruyor peygamber." Çanakkale Zaferi'nin 107. yıldönümünde ilkokul öğrencilerimizle kalbimizdeki sızı ve minnetle şehitlerimizi andık. Mekanları cennet, ruhları şad olsun.
![](/uploads/ozgekoleji.k12.tr/images/276061243_1933336033505120_504720275704371553_n.jpg)
![](/uploads/ozgekoleji.k12.tr/images/276002386_1933336296838427_6091093983869232710_n.jpg)
![](/uploads/ozgekoleji.k12.tr/images/276042970_1933336143505109_3455172880972874725_n.jpg)
![](/uploads/ozgekoleji.k12.tr/images/276259389_1933336216838435_904278659845264852_n.jpg)