KURUMSAL
![İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Düzenlediği Yarışmalarda Derece Alan Ortaokul Öğrencilerimize Ödülleri Takdim Edildi.](https://www.ozgekoleji.k12.tr/imgs/950x534x2/407922954_836659788467591_5515257740406677763_n.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı”“10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü” ve “24 Kasım Mum Misali Öğretmenim” konulu şiir ve resim yarışmalarına katılıp okulumuzu en iyi şekilde temsil eden ortaokul öğrencilerimize göstermiş oldukları başarılarından dolayı ödülleri okul müdürümüz tarafından takdim edildi.
Öğrencilerimizi gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.