İlkokul öğrencilerimizle Görsel Sanatlar dersi etkinliği olarak Tutum Yatırım ve Türk Malı haftasının öneminden bahsedip, evimizdeki bakliyatlarımızla ince motor becerilerimizi kullanarak çalışmalarımızı oluşturduk. Çalışmalarımızı boyalarımız yerine bakliyatlarımızla renklendirdik.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.