KURUMSAL
![Eğitimde İyi Örnekler Yarışması'nda Özge Koleji Fırtınası...](https://www.ozgekoleji.k12.tr/imgs/950x534x2/405493680_833591252107778_7238472754481401470_n.jpg)
Bilişim Teknolojileri ve Yazılım kategorisinde öğrencimiz Cihan Güroğlu ve danışman fen bilimleri öğretmenimiz Güngör Köni’nin beraber yürüttüğü “Evimin Deprem Bilgi Kutusu “ projesi il birincisi, Bilişim teknolojileri ve yazılım dersi öğretmenimiz Ulviye İlknur Saban ve maker Kulübü öğrencilerimizin hazırladığı “Değerlerime Doğru“ projemiz ise yine aynı kategoride il üçüncüsü olmuştur. Öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.