KURUMSAL
![Digital Öyküleme Nedir ?](https://www.ozgekoleji.k12.tr/imgs/950x534x2/126138216_1580940038744723_5504268156980414891_o.png)
Okulumuzda oluşturduğumuz dijital sınıf için dijital öyküleme çalışmaları ile devam ediyoruz. Seminer sürecini de pandemi demeden en güzel ve verimli şekilde değerlendirmeye çalıştık. Bilişim Teknolojileri öğretmenleri ve Bilgi İşlem biriminin birlikte yürüttüğü dijital öyküleme eğitimini öğretmenlerimize verdik bundan sonraki süreçte de dijital anlamda elimizden gelenin en iyisini yapmak için özge ailesi olarak hazırız.