KURUMSAL
![BİR KİTAP BİR İNSAN Projesi Kral Midas Canlandırması](https://www.ozgekoleji.k12.tr/imgs/950x534x2/406575829_830098892457014_4067752068436100932_n.jpg)
Okulumuz, BİR KİTAP BİR İNSAN Projesi kapsamında Remzi Ozan Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okuluna bir ziyarette bulunarak öğrencilerimiz Kitap Okuma Halkası etkinliği kapsamında sesli okuma yaptılar. Kartal Midas kitabını okuyan öğrencilerimiz canlandırma yaptılar. Etkinliklerini görsellerle desteklediler. Misafirperverliklerinden dolayı Remzi Ozan Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okuluna teşekkür ederiz.