KURUMSAL
![Adam Olacak Çocuk Seni Unutmadı Barış Abi](https://www.ozgekoleji.k12.tr/imgs/950x534x2/82407108_1314436902061706_5976824824951996416_o.jpg)
Barış Manço efsane şarkılarıyla herkesi birleştirmeyi başarmıştır. Neler yoktur ki onun şarkılarında…
Başlı başına bir değerdir her şarkısı, her bir sözü. İşte bu nedenle onu nesilden nesile anlatmak ve onu hiçbir zaman unutmayacağımızı göstermek adına Barış Manço’nun notalarını eğitimle birleştirip “Eğitimin Notalarını” var ettik. Bu proje ile çıktığımız yolda “Barış Manço Anma Gecesi”ni gerçekleştirdik. Öğrencilerimizin seslendirdiği birbirinden güzel Barış MANÇO şarkılarıyla güzel bir gece geçirdik .Başta bu projede desteğini bizden esirgemeyen Muğla Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilal Duman’a, Kurucumuz Seyhun Melda HAKTANIR'a, katılımlarından dolayı Lale MANÇO AHISKALI ve Değerli Eşi Serdar AHISKALI’ya Milas Kaymakamı Eren ARSLAN’a, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa BAL’a, Milas Cumhuriyet Başsavcısı Hayrullah Yapar'a, Milas Emniyet Müdürü Erman Akkaya'ya, İlçe Jandarma Komutanı Hayrettin Fidan'a, katılım sağlayan tüm velilerimize ve basın mensuplarına teşekkür ederiz.
Özge Koleji Barış MANÇO’yu unutmadı.
![](/uploads/ozgekoleji.k12.tr/images/81653114_1314437598728303_2121454007292526592_o1.jpg)
![](/uploads/ozgekoleji.k12.tr/images/82007438_1314438285394901_6634767184239263744_o1.jpg)
![](/uploads/ozgekoleji.k12.tr/images/82276719_1314437482061648_4288671187476676608_o1.jpg)
![](/uploads/ozgekoleji.k12.tr/images/82407108_1314436902061706_5976824824951996416_o1.jpg)
![](/uploads/ozgekoleji.k12.tr/images/82647086_1314437775394952_1616917730810658816_o1.jpg)