KURUMSAL
![9, 10 ve 11.Sınıf Velilerimizle Toplantımızı Gerçekleştirdik](https://www.ozgekoleji.k12.tr/imgs/950x534x2/3_2.png)
Milas Özge Koleji olarak yeni eğitim-öğretim yılında 9,10 ve 11. sınıflarla ilk veli toplantısını yaptık.
Velilerimizi uzaktan eğitim süreci, okul sistematiği, okulumuzda yapılan ve yapılacak çalışmalar, K12 Sistemi kullanımı ve Koçluk Sistemi hakkinda bilgilendirdik. Rehberlik birimi; öğrenci takibi, verimli zaman geçirme, alan seçimi ve planlanan Kariyer Günleri konusunda velilerimizde farkındalık oluşturdu. Ayrıca branş öğretmenlerimiz, ders faaliyetleri ile ilgili bilgi verip süreç değerlendirmesi yaptı. Böylece velilerimiz, uzaktan eğitim yapsak da okul işleyişimize uzak kalmadılar. Öğretmen -veli iş birliğini destekleyen bu güzel karşılaşma, eğitim sürecine yeni bir renk kattı. Katılımlarından dolayı tüm velilerimize teşekkür ederiz.