Özge Koleji Ortaokulu 8.sınıf öğrencileri “LGS Motivasyon Kahvaltısı “ etkinliğinde bir araya geldi. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz keyifli sohbetler eşliğinde kahvaltılarını ettiler, bedensel aktivitelerle streslerini attılar. LGS çalışmalarında tüm öğrencilerimize kolaylıklar dileriz...
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.