KURUMSAL
![5. sınıf Öğrencileri ile Birlikte Doğa Yürüyüşü ve Çeşitli Sportif Oyun Faaliyetleri](https://www.ozgekoleji.k12.tr/imgs/950x534x2/covid1.jpg)
Covid-19 küresel salgınının çocukların yaşantılarında meydana getirdiği olumsuz etkileri en aza indirgemek, birbirleriyle ilişkilerini düzenlemelerine katlı sağlayabilmek ve sosyal yaşama adaptasyon sağlayabilme becerilerini destekleyebilmek amacıyla okulumuz 5. sınıf öğrencileri ile birlikte düzenlediğimiz doğa yürüyüşü sonrası piknik ve çeşitli sportif oyun faaliyetleri gerçekleştirerek güne merhaba dedik.