KURUMSAL
![2021 Anadolu Lisesi Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi.](https://www.ozgekoleji.k12.tr/imgs/950x534x2/ekran-alintisi_10.png)
Özge Koleji Anadolu Lisesi 2021 Mezuniyet Töreni gerçekleştirildi. Coşkuyla başlayan törenimizde öğrencilerimize mezuniyet belgelerini veren öğretmenlerimiz, mezuniyet heyecanını paylaştı; okul 1.miz kütüğe ismini çakarak zirveye ismini kazıdı. Törenin en coşkulu ânı, kep atma zamanıydı. Kep atma töreninden sonra mezuniyet pastasını kestiler. Ve ardından mezuniyetlerini kutlamak adına doyasıya eğlendiler. Mezuniyet heyecanımızı bizimle paylaşmak için törenimize katılan velilerimize teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimiz, başlayacakları yeni hayatın kapılarını yer yer coşkuyla ve biraz da hüzünle açtı. Özge ailesi olarak sizleri çok sevdik. Yeni hayatınızda başarı, sağlık ve mutluluk diliyoruz. Yolunuz açık olsun.